Relacja z VIII edycji

31 października 2023 roku odbyła się VIII edycja konferencji Label Innovations „Label Innovations, czyli przepis na sukces Twojego opakowania.” Tak jak od kilku lat, konferencja odbyła się on-line, czyli wydarzenie można było śledzić z każdego miejsca w dowolnym momencie. 

Jak co roku konferencja przyciągnęła firmy z sektora B2B z różnych branż, po to aby dowiedzieć się jeszcze więcej na temat nowych technologii, ekologii, działań trade marketingowych, uszlachetnień etykiet, bezpieczeństwa zadrukowanych materiałów do żywności, kosmetyków i farmaceutyków oraz jak najlepiej przeprowadzić rebranding swoich produktów. Oto pełna lista prelegentów oraz przedstawianych tematów:

Adam Fotek J. S. Hammilton „W jaki sposób zapewnić bezpieczeństwo zadrukowanych materiałów do żywności, kosmetyków i farmaceutyków.”

Izabela Talmont Emipak „Czy warto szaleć tak? Uwodzicielska moc etykiet/opakowań w kształtowaniu cen i działań trade marketingowych.”

Renata Kuczyńska – Marczak Etidruk Etykiety.pl „Etykieta nie jedno ma imię, czyli słów kilka o wpływie uszlachetnień na projekty graficzne etykiet.”

Antoni Łuchniak Kółko i Krzyżyk studio graficzne „Rebranding. Jak przejść suchą stopą przez trudną zmianę wizerunku opakowań?”

Piotr Lis 3M POLAND „Jak sytuacja branży poligraficznej wpływa na producentów?”

Andrzej Gorczyński Sun Chemical „Etykiety w obiegu zamkniętym. Jak i czym drukować?”

Label Innovations może również przyjechać do Twojej firmy! Organizujemy szkolenia z dowolnie wybranego tematu dotyczącego etykiet/opakowań. Co trzeba zrobić? Napisz do nas na maila marketing@etykiety.pl albo skontaktuj się z nami poprzez LinkedIN. 

Zachęcamy do obserwowania profilu konferencji Label Innovations na LinkedIn, Facebook oraz strony www.labelinnovations.pl, aby nie przegapić kolejnych wydarzeń. 

Organizatorem konferencji Label Innovations jest drukarnia Etidruk Etykiety.pl przy wsparciu:

PODCAST NIEZBĘDNIK POLIGRAFA, ŚWIAT POLIGRAFII PROFESSIONAL,

PACKAGING POLSKA,  ŚWIAT PRZEMYSŁU KOSMETYCZNEGO, FARMACOM, FOOD FAKTY, ŚWIAT DRUKU.

Fotorelacja z Label Innovations

Zapisz się do Newslettera!

Jesteś właścicielem lub opiekunem marki produktowej? Interesuje Cię tematyka opakowaniowa? Konferencja Label Innovations jest miejscem, gdzie zdobędziesz aktualną i sprawdzoną wiedzę oraz kontakty do ekspertów w dziedzinie opakowań, marketingu, technologii opakowaniowych i prawa.