Relacja z VI edycji

28 września wystartowała już VI edycja konferencji Label Innovations, tym razem z tematem: „EKO – OPAKOWANIE -KONIECZNOŚĆ I SZANSA! 5 kroków by twoja marka stała się EKO.” W tym roku  Label Innovations odbyło się całkowicie ON-LINE.

Konferencja przyciągnęła wielu słuchaczy, głównie przedstawicieli firm produkcyjnych, którzy chcieli poszerzyć swoją wiedzę na temat Ekologii i tego jak ich opakowanie może stać się EKO.

Podczas VI edycji Label Innovations „Co mówi Twoje opakowanie?” odbył się cykl wystąpień prelegentów nawiązujący do tematyki konferencji:

– „Uszlachetnienia oraz trendy graficzne w projektowaniu etykiet”- Piotr Sznajderuk poligraf z pasją

– “ Bezpieczeństwo opakowań i etykiet zadrukowanych” – Adam Fotek z J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

– “Czy eko zawsze eko znaczy? O tym, jak konsumenci postrzegają (nie) ekologiczne opakowania” – dr. hab.  prof. UEP Renata Nesterowicz, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

– “Eko w etykietach i opakowaniach, jak zastosować ekoinnowacje i  nie zbankrutować?” – Renata Kuczyńska Marczak z Etykiety.pl Etigraf oraz Iwona Studzińska z Etykiety.pl Etigraf

– “Zasady CCC czyli certyfikat czyni cuda!” – Olga Puchała Europejskie Centrum Jakości i Promocji

Dzięki inspirującym i ciekawym wystąpieniom naszych prelegentów, nasi odbiorcy uzyskali ogromną dawkę bezcennej wiedzy, którą mogą teraz wykorzystać w swoim biznesie. Cieszymy się, że dzięki takim wydarzeniom jak Label Innovations świadomość o Ekologii wzrasta, a wspólnie możemy więcej, szczególnie w tak ważnej sprawie jak dobro naszej planety.

Dla wszystkich uczestników konferencji zorganizowaliśmy krótki QUIZ o Ekologii, który miał za zadanie sprawdzić wiedzę uczestników konferencji Label Innovations, zdobytą podczas wystąpień prelegentów.

Na sam koniec spośród wszystkich uczestników konferencji wylosowaliśmy zwycięzcę nagrody głównej: Doradztwo technologiczno-marketingowe dowolnie wybranego produktu, przygotowane przez drukarnię Etykiety.pl Etigraf – organizatora konferencji Label Innovations.

Partnerzy wydarzenia: Przemysł Mleczarski, Targi PACKAGING INNOVATIONS, Świat Przemysłu Kosmetycznego, Portal FOODFAKTY.

Do zobaczenia na kolejnych edycjach konferencji Label Innovations!

Fotorelacja z Label Innovations

Zapisz się do Newslettera!

Jesteś właścicielem lub opiekunem marki produktowej? Interesuje Cię tematyka opakowaniowa? Konferencja Label Innovations jest miejscem, gdzie zdobędziesz aktualną i sprawdzoną wiedzę oraz kontakty do ekspertów w dziedzinie opakowań, marketingu, technologii opakowaniowych i prawa.