kopia strony głównej_26.06.2017

O KONFERENCJI 

Prelekcje poprowadzą wykładowcy uniwersyteccy, specjaliści-praktycy i eksperci w dziedzinie marketingu, budowania i zarządzania markami, badań rynku oraz wdrażania innowacji, którzy w interesujący sposób opowiedzą o nowych wyzwaniach rynkowych i komunikacyjnych przed jakimi stoją przedsiębiorcy w zakresie opakowań. Nie tylko dowiesz się „co w trawie piszczy”, ale też jak wykorzystać te informacje w swojej działalności.

Naszym celem jest połączenie świata nauki i biznesu, wiedzy i doświadczenia. Zadbamy o to, aby świat nauki mówił Twoim językiem – językiem korzyści dla firm. Chcemy uzyskać synergię naukowo – biznesową z korzyścią dla rozwoju Twojej firmy. 

Podczas konferencji poruszymy tylko wybrane aspekty, które z powodzeniem w swych działaniach marketingowych wykorzystują duzi gracze rynkowi, świadomie budując sukces swoich marek.  

Zapraszamy małe, średnie lub lokalnie działające firmy, które:
• mają małe budżety marketingowe, więc nie mogą zatrudnić profesjonalnej agencji brandingowej, która wykona całą pracę
• chcą przeprowadzić przynajmniej część działań samodzielnie, ale brakuje im niezbędnej wiedzy

Jesteś właścicielem firmy samodzielnie zarządzających własnymi markami, brand / product managerem, pracownikiem działu marketingu, szefem sprzedaży i/lub zakupów – to własnie tutaj znajdziesz wiedzę, której poszukujesz. 

 PODSUMOWANIE I EDYCJI KONFERENCJI

Pasjonujące prelekcje, zaangażowanie uczestników,  spotkania w kuluarach, wymiana kontaktów  –  udało nam osiągnąć cele, które zaplanowaliśmy.

Ale były też chwile poruszające i wzruszające, był śmiech i łzy – to był dla nas dowód, że udało się nam zgromadzić ludzi z pasją, którzy wkładają serce w zarządzanie markami i mających ogromne doświadczenie w tej dziedzinie.

Zaangażowanie oraz potrzeby w zakresie poruszanej tematyki były ogromne – mimo, iż konferencja zakończyła się o 17:00, ostatni uczestnicy konferencji opuścili salę o 18:30. Tego się nie spodziewaliśmy! Dzięki wczorajszej konferencji Label Innovations wiemy, że mnóstwo osób oczekuje już kolejnej edycji. Czytaj więcej…. 

PARTNERZY

targi-krakowskie ifr bilety24 ooh-magazine opakowanie_pl     

Etykiety.pl Etigraf Sp. z o.o.Nowy Glinnik 17, 97-217 Lubochnia | Tel: + 48 44 725 11 11 | Fax: + 48 44 724 89 39 | e-mail: marketing@etykiety.pl

Regulamin sprzedaży biletów