Iwona Studzińska, Dyrektor ds. Rozwoju w Etykiety.pl Etigraf

Doświadczony manager sprzedaży, z ponad 16-letnim doświadczeniem w kierowaniu działaniami handlowymi, zdobytym w firmach z różnych sektorów rynkowych o zasięgu krajowym i europejskim. Od roku 2011 – zarządzanie sprzedażą, działaniami rozwojowymi w zakresie oferty i zaplecza technologicznego oraz strategią komunikacji w firmie Etykiety.pl Etigraf, zajmującej się kreacją i produkcją etykiet samoprzylepnych, doradztwem w zakresie sposobu budowania strategii marki klientów, doboru komunikacji marketingowej marki z wykorzystaniem opakowania.

Absolwentka Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej. Obecnie w trakcie studiów podyplomowych na Uczelni Łazarskiego na kierunku Architekt Marki. Z dużym zaangażowaniem podchodzi do zadań związanych z budowaniem brandingu Klientów, dostarczaniem dopasowanych narzędzi komunikacji. Współpraca z wieloma branżami pozwala jej na trzeźwą ocenę możliwych szans i zagrożeń dla biznesu Klientów.

Lubi czynne spędzanie wolnego czasu, z pasją uczestniczy w zajęciach samoobrony.

Podczas warsztatów będzie prelegentem w trakcie bloku: “Eko, które kupi konsument – czyli o etykietowych ekoinnowacjach”