II edycja konferencji_robocza


Jak to się dzieje, że za torebkę Louis Vuitton wiele kobiet jest gotowych zapłacić setki tysięcy?
Czy wiesz w jaki sposób osiągnąć ten stan pożądania produktu przez konsumentów?

 

Tematyka niniejszej konferencji została zainspirowana wynikami badań rynku dóbr luksusowych w Polsce potwierdzających jego dynamiczny rozwój. Wzrost zamożności Polaków oraz rosnący popyt na dobra luksusowe – to szansa dla wielu rodzimych producentów, poszukujących nowych obszarów rozwojowych. 

O KONFERENCJI 

Prelekcje poprowadzą wykładowcy uniwersyteccy, specjaliści-praktycy i eksperci w dziedzinie marketingu, budowania i zarządzania markami, badań rynku oraz wdrażania innowacji, którzy w interesujący sposób opowiedzą o nowych wyzwaniach rynkowych i komunikacyjnych przed jakimi stoją przedsiębiorcy w zakresie opakowań. Nie tylko dowiesz się „co w trawie piszczy”, ale też jak wykorzystać te informacje w swojej działalności.

Naszym celem jest połączenie świata nauki i biznesu, wiedzy i doświadczenia. Zadbamy o to, aby świat nauki mówił Twoim językiem – językiem korzyści dla firm. Chcemy uzyskać synergię naukowo – biznesową z korzyścią dla rozwoju Twojej firmy. 

Podczas konferencji poruszymy tylko wybrane aspekty, które z powodzeniem w swych działaniach marketingowych wykorzystują duzi gracze rynkowi, świadomie budując sukces swoich marek.  

Zapraszamy małe, średnie lub lokalnie działające firmy, które:
• mają małe budżety marketingowe, więc nie mogą zatrudnić profesjonalnej agencji brandingowej, która wykona całą pracę
• chcą przeprowadzić przynajmniej część działań samodzielnie, ale brakuje im niezbędnej wiedzy

Jesteś właścicielem firmy samodzielnie zarządzających własnymi markami, brand / product managerem, pracownikiem działu marketingu, szefem sprzedaży i/lub zakupów – to własnie tutaj znajdziesz wiedzę, której poszukujesz. 

ZAKRES MERYTORYCZNY KONFERENCJI

Przybliżymy uczestnikom świat marki Premium prezentując prelekcje poświęcone następującym zagadnieniom:

  • „Nie można być w połowie Premium… tak, jak nie można być w połowie w ciąży”. O konstrukcji marki Premium i jej strategii – czym różnią się od marki masowej? Jak przebiega proces wdrożenia marki Premium na rynek?
  • „Między prestiżem, a kiczem… granica dobrego smaku i wyrafinowania.” O designie w projektowaniu graficznym marki Premium.
  • „Opinie ostatecznie są kształtowane przez uczucia, a nie rozum…” O tym, co konsumenci najbardziej cenią w markach luksusowych? Przedstawienie wyników badań przeprowadzonych metodą eyetracking’u na opakowaniach marek Premium. 
  •  „Czytanie dzieł innych ludzi, to łatwy sposób na osiągnięcie tego, na co oni ciężko pracowali przez całe życie…”, czyli    7 historii marek, które odniosły sukces na rynku.
  •  „Nie traktuj przeszkód jako elementów do wyeliminowania, ale jako kolejne szczeble na drabinie Twojego rozwoju”, czyli o technologii druku i uszlachetnień w procesie budowania wizerunku marki luksusowej. Znajdź inspiracje na wyróżnienie swojej marki poprzez opakowanie i etykietę.

PLAN

10:00 – 10:58 rejestracja i catering kawowy
10:58 – 11:00 otwarcie konferencji
11:00 – 11:45 Nie można być w połowie premium… czyli o najważniejszej decyzji w życiu marki premium i jej konsekwencjach  – Maciej Szaroleta, Dyrektor Strategii w Albedo Marketing
11:45 – 12:15 … – dr Renata Nestorowicz, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
12:15 – 12:45 7 historii marek z pola walki o design – Marek Rudek, Innovation Insights Director w Nielsen
12:45 – 13:30 przerwa obiadowa
13:30 – 14:00 Wymiar luksusu i prestiżu w świecie etykiet i opakowań – Iwona Studzińska, Dyrektor Handlowy Etykiety.pl Etigraf
14:00 -14:45 Między prestiżem a kiczem … granica dobrego smaku i wyrafinowania (Between prestige and kitsch … the border of good taste and sophistication)  – David Peters, Creative Development Manager w API Group plc
14:45 – 15:00 pytania do prelegentów oraz zebranie zgłoszeń do programu BRAND CLINIC – rzuć wyzwanie ekspertom od marek; zakończenie konferencji

PRELEGENCI

  BILETY

Sprzedaż biletów trwa do 13 września 2017 lub wyprzedania całej puli biletów.
Zapoznaj się z Regulaminem

PARTNERZY

targi-krakowskie ifr bilety24 ooh-magazine opakowanie_pl     


PODSUMOWANIE I EDYCJI KONFERENCJI: 4 kwietnia 2017

Pasjonujące prelekcje, zaangażowanie uczestników,  spotkania w kuluarach, wymiana kontaktów  –  udało nam osiągnąć cele, które zaplanowaliśmy.

Ale były też chwile poruszające i wzruszające, był śmiech i łzy – to był dla nas dowód, że udało się nam zgromadzić ludzi z pasją, którzy wkładają serce w zarządzanie markami i mających ogromne doświadczenie w tej dziedzinie.

Zaangażowanie oraz potrzeby w zakresie poruszanej tematyki były ogromne – mimo, iż konferencja zakończyła się o 17:00, ostatni uczestnicy konferencji opuścili salę o 18:30. Tego się nie spodziewaliśmy! Dzięki wczorajszej konferencji Label Innovations wiemy, że mnóstwo osób oczekuje już kolejnej edycji. Czytaj więcej…. 

Etykiety.pl Etigraf Sp. z o.o.Nowy Glinnik 17, 97-217 Lubochnia | Tel: + 48 44 725 11 11 | Fax: + 48 44 724 89 39 | e-mail: marketing@etykiety.pl

Regulamin sprzedaży biletów