Arkadiusz Janke – Business Manager w firmie PC Print od ponad 20 lat w branży opakowań kosmetycznych. Wieloletni kierownik działu sprzedaży i marketingu w międzynarodowych koncernach odpowiedzialny za kreację opakowań, tworzenie marki oraz budowanie nowych rynków sprzedaży. Współpracował z największymi producentami kosmetyków w kraju i za granicą. Od ponad 4 lat w PC Print z sukcesem rozwija rynek wdrażając specjalistyczne rozwiązania dekoracji powierzchni z tworzyw sztucznych w tym: folii do hot i cold stampingu, technologii IMD, IML, InsertMolding, Heat Transfer, 3DHS oraz InLine Foiling. W firmie PC Print odpowiedzialny za cały rynek Polski oraz wybrane kraje ościenne.

Sztuka uszlachetniania opakowań i  etykiet

Firma PC Print specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu dekoracji i uszlachetniania powierzchni.

Dzięki szerokiemu portfolio produktów jesteśmy gotowi zaoferować Państwu szeroki zakres metod uszlachetniania produktów od dekoracji folią za pomocą hot lub cold stampingu, poprzez dekorację IML, IMD lub InsertMolding, jak również 3DHS, InLine Foiling lub PolyTC.

W naszej ofercie znajduje się również rozwiązanie o nazwie TRUSTCONCEPT będące narzędziem służącym wzmocnieniu wizerunku marki. To rozwiązanie daje bezpośrednią możliwość połączenia świata rzeczywistego (dekoracji lub uszlachetnienia produktu) za światem wirtualnym (aplikacje na urządzenia mobilne).

Absolutną nowością jest oprogramowanie FoilConnect. FoilConnect daje możliwość kalkulacji ilości folii, którą drukarnia planuje wykorzystać pod zadaną pracę co w znaczący sposób może wpłynąć na oszczędności po stronie kosztowej.

W tym roku obchodzimy 25 lecie współpracy z naszym partnerem – firmą Kurz. Firma Kurz to światowy lider w dostarczaniu rozwiązań z szeroko pojętego zakresu dekoracji powierzchni folią. W związku z rocznicą 25 lecia partnerstwa przez cały 2018 rok będą organizowane rożnego rodzaju wydarzenia, eventy, seminaria, szkolenia oraz konferencje. O wszystkich terminach będziemy informowali na bieżąco.

Zapraszamy do współpracy.

Już teraz odwiedź naszą stronę: www.pcprint.pl